Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

 

begc-bureau-etude-1-002-e.png 

Experts in Mechanical Engineering, experience since 1968

Our Skills, Your Solutions

W czym się specjalizujemy

Specjalizujemy się w  inżynierii mechanicznej, projektowaniu i budowaniu maszyn, automatyzacji i robotyzacji miejsc pracy, instalacji i adaptacji linii produkcyjnych lub nowych narzędzi, regulacji  i modyfikacji pracy maszyn, innowacyjnej mechanice. Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie oprzyrządowania, prototypów, maszyn specjalnych oraz robotyki. Jako eksperci doradzamy również klientom we wstępnej fazie projektowania, analizie produkcji i szacowaniu kosztów. Ponadto współpracujemy z programistami PLC, inżynierami odpowiedzialnymi za wsparcie techniczne, studentami uczelni technicznych, chcącymi poszerzyć swoją wiedzę.

Projektowanie mechaniczne

Ponad 50 naszych inżynierów pracuje nad projektowaniem mechanicznym maszyn i urządzeń. Tworzymy projekty 3D, rysunki 2D, rysunki techniczne, dokumentacje z myślą o konkretnym odbiorcy i z ukierunkowaniem na jego specyfikę działalności.

automatyzacja.png
Automatyzacja maszyn i zakładów

Automatyzacja zakładów zwiększa produktywność, standaryzuje ofertę, skraca cykle produkcji oraz dostosowuje się do stale rosnącej liczby norm i wytycznych. Pozwala to na konkurencyjnośc oferty w dobie globalizacji.

robotyzacja.png
Robotyzacja

Robotyzacja to krok w przyszłość i nowatorskie podejście do procesów technologicznych często bez udziału człowieka. Automatyzacja powtarzalnych operacji, wyeliminowanie błędów, wyższa produktywność to tylko część korzyści płynących z implementacji robotów. Odciążeni pracownicy mogą realizować bardziej ambitne zadania.

-> więcej

tnaca.png
Prototypy maszyn

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu prototypów maszyn przemysłowych.  Duże doświadczenie i ugruntowana wiedza techniczna, a także kreatywność i elastyczność pozwalają nam na realizację niekonwencjonalnych wymagań Klientów.

projektowaniescada.png
Projektowanie SCADA, PLC

Każdy proces technologiczny wymaga nadzoru i akwizycji danych. Nadrzędny system informatyczny Scada nadzoruje sterowniki PLC i moduły w czasie rzeczywistym, przetwarzając i wyświetlając dane na ekranie. Umożliwia to operatorom wizualizację procesu przemysłowego.

modyfikacja.png
Modyfikacja i adaptacja maszyn

Konserwacja, modyfikacja i adaptacja maszyny przedłużają jej czas przydatności, usprawniając produkcję i zwiększając jej opłacalność.

 

rd.png
R&D

Badania i rozwój stanowią dla nas priorytet, a wiele prac stanowi podstawę międzynarodowych patentów zgłaszanych przez Klientów. Biuro inżyniersko projektowe jest beneficjentem Kredytu Podatkowego na Rzecz Rozwoju i Innowacyjności.

badania.png
Standardowe testy

Prowadzimy badania, obliczenia i symulacje dla każdego tworzonego projektu, w tym: badania wytrzymałościowe, analizy bezpieczeństwa, analizy ryzyka, czasu zatrzymania maszyny, wydajności, pomiary czasu cyklu.

inzynieriaelektryczna.png
Inżynieria elektryczna

Oferujemy rozbudowane możliwości zarządzania projektami elektrycznymi. Tworzymy schematy elektryczne z pełną automatyzacją procesu, w tym generowanie schematów i raportów usprawniających projekt modernizacji lub budowy maszyn i urządzeń.