Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

 

begc-bureau-etude-1-002-e.png 

Experts in Mechanical Engineering, experience since 1968

Our Skills, Your Solutions

Biuro projektowe

 

Dzięki ponad 40 letniemu doświadczeniu w projektowaniu machanicznym, nasz zespół jest w stanie sprostać wymaganiom każdego Klienta. Ponad 50 inżynierów projektantów oferuje niezwykłą szybkość działania od momentu projektu koncepcyjnego, poprzez zarządzanie, aż do momentu uruchomienia maszyny. Tworzymy projekty 3D, rysunki 2D, rysunki techniczne, dokumentacje z myślą o konkretnym odbiorcy i z ukierunkowaniem na jego specyfikę działalności.

                3-machine-serialisation-1.jpg    maszyna.png   tnaca2.png

Główne usługi biur projektowych:

W procesie tworzenia projektów mechanicznych nie ma miejsca na improwizację, zwłaszcza, gdy decyzja dotyczy inwestycji w nową linię produkcyjną. Dlatego chcąc zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, musimy brać pod uwagę wszystkie realistyczne cele oraz końcowe efekty i potencjalne zyski związane z projektem oraz jego wykonaniem.

Korzystamy z najwyższej klasy oprogramowania do projektowania i symulacji konstrukcji maszyn oraz całych linii produkcyjnych. Dokumentacje wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy i wymagania. Mamy do dyspozycji ponad 50 licencji, w tym między innymi:

illustration-processus-de-fabrication-begc-en.jpg